piątek, 6 listopada 2015

Papier w wystroju wnętrz


Papier w wystroju wnętrz najłatwiej kojarzy się z papierowymi abażurami lamp. Jest to dobre skojarzenie, wiele lamp, do salonu, sypialni, kuchni może mieć papierowe abażury, w różnych kolorach. Papierowe lampy odradza się do łazienki, gdyż mogą nasiąkać wilgocią, która unosi się w powietrzu po kąpieli. Papier jednak można wykorzystać na wiele innych sposobów.

Pierwszym z nich jest tworzenie ozdób z papieru. Takie ozdoby można zrobić z samego papierowego żyrandola, wystarczą do tego formy w kształtach, które nas interesują. Po ich wycięciu będziemy mieli gotowe papierowe girlandy do tego samego żyrandola.

Wielkie możliwości daje orgiami, dzięki japońskiej sztuce możliwe jest tworzenie kwiatów, zwierząt oraz innych rzeczy. Ważne jest, żeby nie stały się one zbieraczem kurzu. Kwiaty i płatki śniegu można wycinać z papieru i tworzyć trójwymiarowe struktury, które można powiesić lub postawić na kredensie lub komodzie.

Ozdoby papierowe są dość nietrwałe i wymagają sporo pracy do przygotowania, dlatego warto tworzyć je na szczególne okazje, ale ze zwykłej chęci stworzenia czegoś nietuzinkowego.
Jeżeli nie macie ochoty tworzyć sami papierowego żyrandola, czy papierowego abażuru markety budowlane, oraz specjalizujące się w wystroju wnętrz mają pełną ofertę dla was i może być ona niedroga. Jedyne co będziecie musieli zrobić to podłączyć żyrandol  do sieci elektrycznej i rozłożyć żyrandol zgodnie z instrukcją. Żaden szanujący się sklep nie zapomni o jej dołączeniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz